Skip to content

Zobaczycie mnie na Konferencji Młodych Liderów

Moje grono znajomych jest dość obszerne,  mam znajomych praktycznie w całej Polsce. Bardzo lubię pielęgnować więzi z moimi znajomymi, o ile oczywiście są to odpowiedni ludzie. Ostatnimi czasy postanowiłem coś w moim życiu zmienić, przez co straciłem kilku, jak mi się kiedyś wydawało cennych znajomych. Obecnie sądzę, że byli to ludzie bezwartościowi i otaczam się teraz tylko i wyłącznie tymi właściwymi.

Nawiązałem kontakt

Zacząłem odzywać się do moich znajomych, oni do mnie i narodził mi się bardzo fajny kontakt z kilkoma osobami. Taką osobą był właśnie Maciek, znam go dość długo, jest to naprawdę inspirująca dla mnie osoba. Poznałem go, gdy przebywał na rocznej wymianie w Stanach Zjednoczonych. Mieliśmy ze sobą dobry kontakt, bardzo pomógł mi w niektórych momentach życiowych, więc jestem go w stanie nazwać nawet przyjacielem. Przy naszej ostatniej rozmowie telefonicznej zaproponował mi on wzięcie udziału w Konferencji Młodych Liderów, jest to projekt, który tworzy on wraz z kilkoma znajomymi. Na początku zastanawiałem się, czy wziąć udział w takim wydarzeniu, ale po mniej więcej jednym dniu byłem już pewny, że się tam pojawię.

Ale co to w ogóle jest?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Jest to wydarzenie, które młodzież stworzyła dla młodzieży, aby mogli się oni spotkać z ludźmi sukcesu… ahh sukces, to coś, co uwielbiam. Poruszając na blogu często temat sukcesu, nie wyobrażam sobie, żeby zabrakło mnie na tak inspirującym wydarzeniu. Wezmą w nim udział ludzie, którzy temat sukcesu i spełnienia zawodowego mają w małym palcu. Konferencje poprowadzą m.in. takie nazwiska jak:

 • Małgorzata Kidawa-Błońska – Wicemarszałek Sejmu RP, b. Marszałek Sejmu.
 • Konrad Piasecki – Dziennikarz Roku 2015.
 • Kacper Winiarczyk – General Manager Ubera w Polsce.
 • Paweł Borys – Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju.
 • Paweł Graniewski – Bankier Inwestycyjny, b.wiceprezes Giełdy Papierów Wartościowych.
 • Maria Seweryn – Aktorka, dyrektor Och-Teatru w Warszawie.

Oczywiście nie są to wszyscy mówcy jacy wystąpią na konferencji, wymieniłem tutaj najważniejsze dla mnie osoby. Cały skład prowadzący wydarzenie możecie zobaczyć na stronie wydarzenia, aby tam przejść kliknij tutaj.

Po co tam jadę…

Jak już zdążyliście przeczytać, często poruszam na blogu tematy motywacji, sukcesu i dążenia do własnych celów, o czym możecie przeczytać na przykład we wpisie „Jak skutecznie realizować swoje cele?„. Mam głęboką nadzieję, że wyniosę stamtąd ogromną dawkę naprawdę praktycznej wiedzy. Oczywiście wykorzystam ją później na blogu. Całą konferencję mam zamiar relacjonować w moich mediach społecznościowych, mam też nadzieję, że uda mi się spotkać któregoś z moich czytelników właśnie na tej konferencji.

Jak tam trafić?

Jeżeli dotarłeś do tego momentu i poczułeś się zmotywowany do spotkania się z tak wspaniałymi ludźmi, to pewnie zastanawiasz się jak trafić ze mną na to spotkanie. Całe wydarzenie odbędzie się w Warszawie 12 13 maja. Sprzedaż wejściówek rusza 18.04 o godzinie 16:00. Cena według mnie jest naprawdę bardzo korzystna, bo jest to tylko 50 zł. Sprzedaż biletów jest uruchomiona na stronie www.kml.biz.pl, ja już mam swój bilet, a ty?

Zapisz się!

Zaczynam być Warszawiakiem

Maj będzie dla mnie naprawdę ciekawym miesiącem, mam w nim zaplanowane, aż trzy wyjazdy do stolicy. Obecnie wszystko rodzi się jeszcze w mojej głowie, ale z pewnością będziecie mnie mogli spotkać tam 1-2.05 i 12-14.05. Datę trzeciego wyjazdu muszę jeszcze ustalić z kilkoma osobami, ale jestem pewny, że z niego nie zrezygnuje. Mam nadzieję, że spotkam tam kogoś z was. Tymczasem dziękuje za przeczytanie tego krótkiego wpisu i życzę miłego dnia albo wieczoru.

Pałac Kultury w Warszawie

Chcesz widzieć relacje z konferencji? Zaobserwuj mnie w social-mediach widniejących na górze strony.


„When I was your man” – Bruno Mars

 • Daria

  Powiem szczerze że też mam znajonych po całej Polsce,mam też kilka znajomych z poza innego kraju.Tak jak mówisz pewnie były to bezwartościowi ludzie ze zerwal sie kontakt :/
  Fajnie że bedziesz w stolicy!Jednak mnie na pewno nie spotkasz….mam bardzo daleko!Super ze informujesz o takich spotkaniach czytelnikow 🙂
  Pozdrawiam DARRISKA

 • Magdalena Grzebieniak

  Znajomych mam dużo, ale jest to bardziej grono w zasięgu 50 km. Niestety na 13 maja moja kuzynka ma ślub więc niestety będę musiała ominąć…
  https://odbicie-lustra.blogspot.com/