Skip to content

Moje ulubione profile na Snapchat #1

Wstęp

Snapchat to jedno z czterech najpopularniejszych social-mediów, jakie mamy na rynku. Jeszcze nie dogonił on Twittera, czy Instagrama, ale jest on na najlepszej do tego drodze.  Ze Snapa dziennie korzysta ponad sto milionów użytkowników. Wysyłają sobie oni zdjęcia i filmy ze swojego dnia. Aplikacja ta jest także używana przez wielkie koncerny, które szukają wszelkich sposobów, aby dotrzeć ze swoją marką do jak największej liczby osób. Ciekawostką, jaką mogę się z wami podzielić to, to że Snap jest bardzo często używany w stanach przez dilerów narkotykowych, nic w tym dziwnego skoro wszystkie snapy, jakie zamieszczą, znikają po 24 godzinach. Ze Snapchata korzystają również normalni ludzie, w tym poście postaram się wam przedstawić dziesięć użytkowników snapa, których warto obserwować. Wpis ten nie jest rankingiem, więc możecie go przeglądać, jak chcecie, od śroka, od góry, od dołu i nawet od boku, jeżeli tylko się da haha. Aby dodać kogoś na snapa, wystarczy kliknąć w nazwę, zapraszam!


SEXMASTERKA


SEXMASTERKA, naprawdę bardzo otwarta kobieta. Przez wielu jest uważana za pustą lasie, która wybiła się cyckami. Chociaż ta druga część zdania zawiera w sobie dużo prawdy, to ta pierwsza już nie do końca. Jeżeli dokładnie przeanalizujemy tryskające napaleniem snapy, to możemy ujrzeć w Anieli Bogusz naprawdę mądrą, przedsiębiorczą kobietę, która nie boi się mówić o swoich fantazjach seksualnych, o tym, że grubość też potrafi być piękna i o tym, że promowane zewsząd chude ciała to pic na wodę.


MAFFASHION


MAFFASHION to jedna z popularniejszych blogerek modowych w Polsce. Na swoim Snapchacie pokazuje ona relacje z różnych pokazów i sesji zdjęciowych. Niedługo będziemy mogli u niej zobaczyć relacje z wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, odbędzie się tam znany wszystkim festiwal Coachella, ale Maff to nie tylko blogerka modowa, na swoim snapie porusza ona również ważne społeczne kwestie. Często opowiada o swojej chorobie, mianowicie niedoczynności tarczycy.


JESSIMERCEDES


JESSIMERCEDES to zdecydowanie moja ulubiona postać w polskim show-biznesie. Podróże w naprawdę niesamowite miejsca na świecie, relacje z największych pokazów, stylizacje warte tysiące dolarów i przy tym wszystkim normalna Jessica. Nigdy się nie wywyższa, daje cenne rady jak osiągnąć sukces. Chcecie się pojawić u niej na snapie? Wystarczy przyjść na jeden z eventów, w których uczestniczy, a będziemy mogli sobie z nią na luzie porozmawiać i zrobić zdjęcie.


OLFAKTORIA


OLFAKTORIA to kobieta uważana przez wielu za bardzo kontrowersyjną, rozpuszczoną, podobną do Edyty Górniak. Według mnie to zwykła kobieta, która nienawidzi feministek, lubi drogie zakupy i ceni sobie szczerość. Olfaktoria poleci nam wiele świetnych produktów, od kosmetyków do środków sprawdzających się w sprzątaniu. Dorota często bywa w świetnych kawiarniach i restauracjach na terenie Warszawy, więc jeżeli chcecie zobaczyć miejsca godne polecenia, zapraszam na snapchata Olfaktoria.


MICHALSERWINSKI


MICHALSERWINSKI człowiek o naprawdę wielkim sercu. Działa w wielu charytatywnych akcjach, na jego snapie możecie zobaczyć wiele naprawdę ciekawych akcji, takich jak na zdjęciu po lewej. Michała na Snapa dodałem, gdy prowadził on relacje z WOŚP, przywitał on mnie świetnym dedykowanym filmikiem.

 


Zapraszam do obserwowania mnie w social mediach, na górze strony znajdziecie odnośniki do wszystkich profili, w jakich się udzielam 🙂


„Think of all the roads” – Regina Spektor