Skip to content

Najlepsze aplikacje na iOS i Androdia – TOP 3 – najlepsze aplikacje

Hejka wszystkim, troszkę mnie tutaj nie było, ale w wakacje każdy może sobie odpocząć. Wracam dzisiaj  z dawką świetnych aplikacji na Androida i iOS. Oczywiście nie będą to aplikacje typu Facebook, Instagram, tylko coś, co jest mniej znane, ale za to bardzo przydatne. Wstęp już za mną, więc mogę was zaprosić na najnowszy ranking aplikacji mobilnych!

Ballz – gra, która mnie uzależniła.

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem tę pozycję w AppStore, nie specjalnie mnie zaciekawiła, ale akurat byłem w drodze i nie miałem nic lepszego do roboty, więc pobrałem, i okazało się, że Ballz jest już na moim telefonie przez ponad dwa miesiące! Jest to prosta gra, w której musimy zbijać klocki coraz większą ilością piłek. Chęć pobijania swoich rekordów ciągle nie pozwala mi jej usunąć z telefonu, obecnie mój rekord wynosi 367, może, gdy dojdę do 1000, postanowię usunąć Ballz.

Moves – czyli, więcej ruchu to zdrowie i wspomnienia

Szukałem aplikacji, która będzie liczyć moje kroki, czas spędzony w szkole, pracy i przeglądając już setki propozycji, trafiłem na Moves. Jest to aplikacja wyróżniająca się bardzo prostym i przejrzystym interfejsem, przy czym nie odejmuje on ilości świetnych funkcji, jakie posiada. Używam jej dokładnie od 348  dni i mam świetny pogląd na to, w jakich miejscach i jakim czasie znajdowałem się konkretnego dnia. Czasem, żeby sobie umilić czas patrzę, co robiłem dokładnie rok temu. Moves potrafi wykryć bieg, jazdę rowerem, czy komunikacją miejską. Wszystkie dane zapisują się na Facebooku, więc mamy pewność, że po zmianie urządzenia nie utracimy swoich wyników i nadal będziemy mogli pobijać rekordy kroków każdego dnia.

Snapseed – dlatego moje zdjęcia są piękne.

Aplikacja, której używam naprawdę od długiego czasu. Gościła u mnie jeszcze, gdy posiadałem Androida. Jest to edytor zdjęć od Google, ale znowu nie taki zwykły edytor. Jestem śmiały powiedzieć, że to taki mały Photoshop na telefon. Możemy tam wycinać konkretne elementy ze zdjęć, nakładać tysiące filtrów, przekształcać zdjęcia itd. Do tego wszystkiego mamy tam naprawdę sporo poradników filmowych o tym, jak idealnie przerobić nasze zdjęcie. Z pomocą Snapseed’a jest tworzony mój Instagram, każde zdjęcie tam zostało muśnięte tym programem.

 

Dotarliśmy już do końca tego wpisu, mam nadzieję, że przypadną wam do gustu wybrane przeze mnie aplikacje i znajdą się na waszych telefonach. Schodząc z tematu, jestem właśnie w trakcie przygotowywania przeglądu tygodnia. Będzie to już trzecia i najdłuższa dotychczasowa odsłona tej serii. Dużo się u mnie pozmieniało, więc fajnie, gdybyście o tym wiedzieli. Do opublikowania przeglądu brakuje mi jeszcze kącika La Planche, a więc czekam na nowe wydania ciekawych czasopism. Możecie mi też oczywiście polecać jakieś świetne gazety. See u soon!


Fajnie się czytało? Zaobserwuj mnie w social-mediach widocznych na górze strony.


„Jest już ciemno, wszystko jedno” – Feel