Skip to content

SARAHAH – zwyzywaj mnie od idiotów, ANONIMOWO – nowa aplikacja na rynku!

Kilka dni temu moja tablica na Facebooku przybrała morskie kolory, wszyscy znajomi zaczęli udostępniać jakieś linki do Arabskiej strony… wirus? NIE, to Sarahah.

SARAHAH – zwyzywaj mnie od idiotów, ANONIMOWO – nowa aplikacja na rynku! – logo aplikacji sarahah

Czym właściwie jest sarahah? To aplikacja, która bardzo szybko zdobyła popularność w Google Play i AppStore, służy ona do wysyłania anonimowych wiadomości każdemu użytkownikowi aplikacji. Na początku wydawało mi się, że to narzędzie będzie skierowane tylko do hejterów z bólem dupy i z brakiem odwagi powiedzenia czegoś prosto w twarz. Myliłem się, jednak gdy pobrałem Sarahah i ogłosiłem to na Facebooku, od razu dostałem bardzo miłą wiadomość.

SARAHAH – zwyzywaj mnie od idiotów, ANONIMOWO – nowa aplikacja na rynku! – wiadomość od anonimowego użytkownika

Właśnie wtedy zorientowałem się, że to świetna aplikacja do kontaktu z moim crushem. Wyznam mu miłość dziesiątki razy, a on nawet nie będzie wiedział, kto do niego pisze. Polecam wam to, jeżeli jesteście wstydliwi, da wam to fajną namiastkę czegoś nowego.

Skąd wziął się taki fenomen sarahah? 

Na rynku bardzo długo brakowało aplikacji, w której będziemy mogli robić anonimowo różne rzeczy, arabscy producenci po prostu uderzyli w pewną niszę. Chociaż nie sądzę, żeby Sarahah cieszyła się popularnością jakoś specjalnie długo, raczej będzie to krótki epizod niczym Pokemon-Go w poprzednie wakacje. Jej losy może odwrócić dodanie jakiś ciekawych funkcji, ale to wszystko już po stronie producentów. Tymczasem zostawiam wam link do mojego profilu i zachęcam do krytykowania.

www.michaliwanski.sarahah.com

Aplikacje możecie pobrać tutaj!