Skip to content

Profile, które warto obserwować na Instagramie #2 – podróże

Witam! Oddaje w wasze ręce już drugi przegląd Instagramowych profili.  Pierwszy post w statystykach wypadł dość dobrze, więc oczywiście postanowiłem go kontynuować. W tym przeglądzie postanowiłem skupić się na profilach podróżników, fotografów i reporterów. W końcu nie ma nic lepszego niż obejrzeć o poranku zdjęcia z różnych stron świata.


Ami Vitale


Zdjęcia Ami Vitale na Instagramie.

Ami Vitale, naprawdę niesamowita kobieta, jej prace mają w sobie to coś, mogę w nie patrzeć godzinami, jej najnowsza seria zdjęć pochodzi z dzikiej afryki, przedstawiają one historię, można naprawdę dużo z nich wyczytać. Pracuje ona dla znanego na całym świecie National Geographic. Jest ona również cenioną ambasadorką firmy Nikon. Zapraszam również na oficjalną stronę Ami!


Andaz Tokyo


Instagram Andaz Tokyo

Instagram Andaz Tokyo nie jest typowo podróżniczym Instagramem. Umieściłem go w tym przeglądzie, ponieważ w bardzo estetyczny sposób przekazuje nam kulturę Japonii. Zdjęcia z akurat tego Instagrama pochodzą tylko z przepięknego Tokyo.


ChrisBurkard


Wycinek z Instagrama Chrisa Burkard’a

Dla mnie ten Instagram jest niesamowity, przepiękne krajobrazy, niesamowite relacje z podróży Chris’a. Również relacjonuje on swoje zdjęcia do National Geographic Travel. Jego motto to „Have Camera, Will Travel.”. Polecam sobie je obejrzeć w trudny poniedziałkowy poranek.


Sama Przez Świat


Świetny profil

Dziewczyna, któa podjęła się niesamowitej misji. Postanowiła ona samotnie podróżować po świecie, ma za sobą już 50 państw. Prowadzi ona również bloga, na którego możecie przejść, jeżeli klikniecie tutaj.


Paula Amenta


Kocham te zdjęcia!

Na swoim blogu określa się jako odkrywca fotografii. Paula pochodzi ze słonecznej Argentyny, zajmuje się ona również muzyką, gdy oglądam jej zdjęcia mam w sobie niesamowicie pozytywne emocje.


Chcesz widzieć również moje zdjęcia? Zaobserwuj mnie w social-mediach widocznych na górze strony.


„We were sipping whiskey neat” – Selena Gomez