Przejdź do treści

Najlepsze reklamy marek odzieżowych #1

Kto się źle zareklamuje ten nie sprzeda produktu. Reklama jest dźwignią dzisiejszego handlu!

W tym wpisie chce wam przedstawić coś co mnie interesuje. Będą to kampanie znanych marek odzieżowych. Wybrałem dziesięć najlepszych, mam nadzieję, że Wam się spodobają. Zapraszam do oglądania.

Na pierwszy ogień rzucam kampanie Prady z kolekcji wiosna/lato 2016. Kampania powstała 13 stycznia bieżącego roku. Reklama kampanii jest utrzymana w wspaniałych odcieniach brązu.

Kolejna z kampanii należy również do Prady ale już Real Fantasies. Jest to kolekcja na wiosnę 2016, całość jest utrzymana w nowoczesnym stylu połączonym z klasycznymi ubraniami z Prady.

Rok 2014 był bardzo pomyślny dla H&M. Właśnie w tym roku Aleksander Wang zgodził się współpracować ze szwedzką sieciówką, jak widać było to opłacalne dla obu stron.

Gdy puście tą reklamę na pewno zorientujecie się, że znacie już tą piosenkę. Jest prezentacja kolecji letniej 2015 od H&M. Wystąpiły w niej naprawdę wielkie super modelki. Były to: Natasha Poly, Doutzen Kroes, Adriana Lima and Joan Smalls. Uprzedzając pytania piosenka to Sun Is Shining od Axwell /\ Ingrosso.

Wiem, że strasznie reklamuje tutaj H&M ale to nie moja wina, że się tak starają nad kampaniami. Tutaj jest przedstawiona kolekcja wiosenna na rok 2014. Wystąpiła wspaniała Miranda Kerr <3

Kolejna kampania należy do znanej na całym świecie domowi mody Versace. W roli męskiej na planie wystąpił jak dotąd mało znany Brian Shimansky. Jest to oczywiście promocja ich perfum o nazwie Eros

Ta kampania należy do Emporio Armani. Christianio Ronaldo postanowił zostać ich twarzą. W reklamie widzimy dość seksulany podtekst zaprezentowania jeansów z roku 2011.

Ta kampania z kolei nawiązuje do świąt bożego narodzenia. C&A chwali się, że pomogło ludziom zrobić zdjęcie rodzinne.

Przedostatnią kampanią jest kolekcja wiosenna Zary na rok 2016. Jedna z najlpeszych reklam jakie widziałem u Zary

Fashion Shower- tak brzmi nazwa kampani prowadzona przez H&M z Anną Dello Russo. Jest to najlepsza ze wszystkich pokazanych w tym poście. Osobiście mogę na nią patrzeć godzinami! Wspaniała Anna odwaliła kawał dobrej roboty.