Skip to content

Krótko o mojej idolce Jemerced

Jessica Kirschner Mercedes to moja idolką od 2014 roku. Jest to dziewczyna, kobieta, która osiągnęła naprawdę ogromny sukces. Swojego bloga zaczęła ona prowadzić w 2010 roku. Były to czasy, w których blogerzy nie byli jeszcze tak szeroką grupą opiniotwórczą. Na swoim Snapie często podkreśla to, że sama dotarła do swojego sukcesu, nie dzięki znanym rodzicom, nie dzięki bogatej rodzinie, ale dzięki swojemu oddaniu i zaangażowaniu w bloga. Jessica była normalną nastolatką jak my wszyscy, czyli wszyscy jesteśmy zdolni do osiągnięcia sukcesu. Postanowiłem przygotować dla was chronologiczną galerię ze zdjęciami Jess.

Czasy dzieciństwa:

Z szacunku do osób prywatnych postanowiłem zakryć ich twarze, zdjęcia znalezione w internecie, mam nadzieję, że nikt nie poczuje się poprzez nie urażony.

Rok 2010:

Rok 2011:

Rok 2012:

Rok 2012 to według mnie bardzo owocny czas dla kariery Jessi. Właśnie w 2012 roku pojawiła się ona pierwszy raz w telewizji śniadaniowej w materiale o blogerach modowych.

Rok 2013:

Jessica zawsze lubiła przodować w modzie, na swoim snapie opowiadała kiedyś, że jako jedna z pierwszych założyła trampki do sukienki, normalność? Może teraz tak, ale wtedy wszyscy na nią dziwnie spoglądali.

Rok 2014:

Rok 2015:

Rok 2016:

Rok 2017:

Rok 2017 dopiero się zaczyna, więc na pewno możemy się spodziewać wielu sukcesów od naszej światowej gwiazdki. Jak widać po zdjęciach kariera Jess, dość dynamicznie poszybowała w górę, z małej blogerki na bloggerze urosła do kobiety znanej na całym świecie. Jess pierwszy raz widziałem na jakimś pokazie, gdy byłem mały. Wypowiadała się tam ona o właśnie oglądanej kolekcji, wtedy myślałem, że jest ona światowej sławy przedstawicielką firmy mercedes (Z góry za to przepraszam Jess). Później, gdy już troszkę dorosłem i zacząłem się interesować modą, doskonale wiedziałem kim, jest Jessica Kirchner Mercedes, to kobieta sukcesu, to Polka, która potrafiła dojść do sukcesu, to osoba, która motywuje mnie do prowadzenia bloga.


Pozdrawiam zapraszam do zapoznania się z Instagramem, Facebookiem, blogiem i snapem Jess!


Zapraszam do obserwowania mnie w social mediach, na górze strony znajdziecie odnośniki do wszystkich profili, w jakich się udzielam 🙂


„They say that I’m a sinner, but I won’t let you down” – Janieck

  • Paulina

    Osiągnęła naprawdę wielki sukces. Niestety osoba bez tzw. wkładu finansowego nie mogłaby tak szybko rozkręcić swojej karier.

    • Przecież dopiero po tym jak zaczęła zarabiać otworzyła bloga na własnej domenie:)

  • Każdy od czegoś zaczyna. Tylko od samozaparcia i cierpliwości zależy czy nam się uda. Według mnie to doskonały przykład dla wielu blogerów.