Przejdź do treści

IQOS – sześć paczek papierosów za darmo & IQOS 3.0

W ostatnim czasie rynek tytoniowy przechodzi nie małe rewolucje. Pamiętam, gdy jeszcze wielki hipe ogarniał papierosy elektroniczne. Teraz idą one w zapomnienie na rzecz nowej technologi. 

IQOS’a poznałem dzięki playboyowi 

Dosłownie równy rok temu kupiłem wydanie Playboya, w którym opisany był IQOS. System kosztował wtedy nie małe pieniądze, więc odpuściłem sobie jego kupno i zapomniałem o nim, aż do maja bieżącego roku. Akurat skończyłem 18 lat i poszedłem wypożyczyć system IQOS. Dostałem wtedy sześć paczek wkładów tytoniowych za darmo i urządzenie, które miałem zwrócić po siedmiu dniach.

Pewnie wiele osób zadaje sobie pytanie, jak on właściwie działa? Odpowiedź na to pytanie kiedyś wydawała mi się naprawdę skomplikowana, ale teraz wiem o tym systemie już prawie wszystko.

Spalanie

Właściwie to w systemie tym nie zachodzi reakcja spalania. Podgrzewacz podgrzewa wkłady tytoniowe do temperatury, aż 350 stopni censjusza. Dzięki temu takie „palenie” nie zawiera w ogóle substancji smolistych.

Wkłady tytoniowe – HEETS

W polsce dostępne są cztery smaki wkładów tytoniowych:

  • Granatowe – odpowiednik Mallboro Fuse Beyond
  • Turkusowe – odpowiednik Mallboro Ice Blast
  • Żółte – odpowiednik Mallboro Gold
  • Pomarańczowe – odpowienik Mallboro red

Osobiście najbardziej przepadam za smakiem HEETS granatowych. Są one bardzo intensywne, więc spokojnie mogę się tym „napalić”. Poza granicami naszego kraju HEETS ma naprawdę różne smaki. U naszych sąsiadów, na ukrainie są dostępne np. Purple Label, które są połączeniem mentola i jagody.

Podobny obraz

Czy to się w ogóle opłaca? 

Jeżeli chcecie kupić IQOS’a z zamiarem rzucenia palenia to szczerze polecam wam po prostu zainwestować w desmoxan. Według mnie jest to alternatywa dla ludzi, którzy nie potrafią, lub nie chcą rzucić palenia. Największą zaletą według mnie jest to, że pozbędziemy się smordu papierosów i nie będziemy mieli oporów przed paleniem w pomieszczeniach, ponieważ zapach jest neutralny dla otoczenia. I jest to tylko areozol nikotynowy.

Procmocja

Jeżeli zakupicie system IQOS z mojego polecania to możecie liczyć na 4 darmowe paczki HEETSÓW. Dodatkowo niespodziankę dorzuconą ode mnie, która umili wam (nie)palenie.

AKTUALIZACJA:

IQOS 2.4 PLUS z obecnym linkiem jest tańszy o 120 zł! Tzn, że kupicie go już za 150 zł. Do tego dostaniecie darmowe paczki HEETSÓW!

LINK POLECAJĄCY

AKTUALIZACJA 

Dzisiaj w Japonii odbyła się prezentacja IQOS 3.0 i IQOS MULTI. Na chwilę obecną  nie mamy zbytnio dużo informacji o nowym systemie. Przede wszystkim różni się on wyglądem, ale nadal jest kompatybilny z obecnymi HEETS’ami.  Co ważne Philip Morris idzie z duchem czasu i teraz IQOS’a będziemy ładowali złączem USB typu C.
IQOS MULTI – Pozwala nam palić papierosy, jeden za drugim. Na jednym naładowaniu wystarcza on na dziesięć wkładów tytoniowych. Ma on całkowicie odmieniony design. Jego ładowanie jest skrócone trzykrotnie. 
IQOS 3.0 – Producent twierdzi, że IQOS musi być o wiele bardziej luksusowym urządzeniem. Nosimu go ze sobą cały dzień, kładziemy na stoliku, więc musi on prezentować klasę. Będzie miał o wiele więcej możliwości personalizacji w podgrzewaczu, jak i w ładowarce. Otwierany będzie całkowicie na inny sposób. Nie będziemy go wyciągać z góry, jak teraz. Obecnie będziemy go wyciągać z boku urządzenia. Co najlepsze nie będziemy musieli męczyć się z dokładnym wkładaniem urządzenia do ładowarki, ponieważ będzie on tam trzymany magnesami.

Więcej informacji przekażę wam w najbliższym czasie. Prawdopodobnie w Polsce premiera odbędzie się piętnastego listopada. Wtedy też mam zamiar zakupić jego dwa warianty. 

IQOS 3.0 & IQOS MULTI


Dziękuje!