Skip to content

Instagram: Jak zdobyć tysiące lajków i fanów w social mediach?

Instagram

Lajki, followersy? Jak je szybko zdobyć? Jakie aplikacje są do tego najlepsze, i czy da się zostać popularnym na Instagramie w krótkim czasie? Wszystkiego o lajkach dowiesz się poniżej.

Instagram, to jedna z najpopularniejszych platform, na której możemy znaleźć wszystko, od zdjęć jedzenia, aż po zdjęcia słodkich kotków, które zrobią fikołki za lajki. Jeżeli się tutaj znalazłeś, to prawdopodobnie, posiadasz już konto na Instagramie, i chciałbyś uzyskać popularność, która będzie dorównywać Kim Kardashian (@kimkardashian).

Ten kto mnie zna, ten mógł zauważyć nagły wzrost lajków na moim instagramie, na którego serdecznie zapraszam, jednak jak zdołałem uzyskać ponad tysiąc polubień pod zdjęciem?

Jak stać się popularnym na Instagramie?

Istnieje, wiele, ale to wiele, i jeszcze więcej sposobów i tricków, jednakże dziś chciałbym opisać jeden sposób, czyli kupić lajki. Sposobów kupna jest wiele, od kupna lajków na Allegro, po kupna lajków w aplikacji na nasze smartfony, które się bardziej opłaca?

Jeżeli masz miliony monet, i nie chcesz tracić swojego czasu na zdobycie lajków bez wydawania pieniędzy, no to wybierz opcję pierwszą, czyli Allegro, lecz jeżeli chcesz uzyskać lajki za darmo, to wystarczy pobrać aplikację na twojego smartfona.

likebossinstagramlikefollowfree

Pobierz Like Boss z Google Play!
Pobierz Like Boss z Google Play!

Like Boss – Aplikacja dzięki której możemy „doładować” sobie lajki pod zdjęciem za monety. No dobra, wszystko fajnie, ale skąd wziąć monety? Punkty można zdobywać poprzez oglądanie reklam które trwają od 5 do 60 sekund, za jedno obejrzenie dostajemy 1’ną monetę. Aplikacja jest godna zaufania, nie trzeba logować się na swoje konto. Wystarczy podać nazwę swoją użytkownika, wybrać zdjęcie, a następnie ustalić ile polubień chcemy dodać sobie pod najnowszym selfie.

Jakie są plusy z kupionych polubień?

Plusy jakie zauważyłem to przede wszystkim pojawienie się mojego selfie w popularnych zdjęciach pod hashtagiem #wroclaw. Jeżeli pojawimy się w wybranych „Najlepszych postach„, mamy większą szansę na zdobycie kolejnych polubień, jak i nowych obserwujących na Instagramie.isntagramhashtagwroclaw

Oprócz pojawienia się w najlepszych postach, oczywiście zwiększa się zasięg naszego zdjęcia. Lecz nie do końca jest tak kolorowo. Instagram, wykrywa że coś jest nie tak, i niestety ucina spory procent zasięgów, które wygenerowały kupione lajki.

Czy jest to opłacalne?

Na to pytanie musisz już sobie sam odpowiedzieć, dzięki tej aplikacji dostajemy REALNE polubienia, czyli takie które pochodzą od kont typowego Kowalskiego, a nie od botów. Jeżeli będziemy oglądać reklamy przez około 20 minut, zdobędziemy 40 monet, które możemy wymienić na 1000 lajków. Kupić lajki polecałbym bardziej dla firm, które chcą zwiększyć rzetelność swoich produktów, bo przecież lepiej kupić produkt który jest lubiany przez tysiące osób, niż przez garstkę.


Chcesz więcej porad na zwiększenie swojej popularności na Instagramie? Daj znać w komentarzu, i wpadnij na moje social media 😀

Instagram | Facebook | Snapchat: kamilzarucki

Pisał dla was zza światów Kamil Zarucki