Skip to content

Bijesz swoją kobietę? Jesteś większą ciotą od geja.

Postanowiłem poruszyć temat, który ostatnio uderza mnie z każdej strony. Problem, który dotyczy ogromnej ilości kobiet, ale rzadko któraś się przyznaje? Dlaczego? Przez nasz system sprawiedliwości.

Kto jest winny przemocy?

Czasem mówi się, że to tylko znęcający się mężczyzna jest winny, ale to oczywiście nieprawda. Już się emocjonujecie, chcecie mnie bić za powiedzenie, że kobieta jest winna? Nie zrobię tego, winny jest mężczyzna i Ośrodek Pomocy Społecznej. Pracownicy tej instytucji bywają w patologicznych domach, ale dlaczego nie robią nic, co przynosi zmiany?! Od czasu, gdy aktywnie zacząłem, interesować się polityką nie słyszałem o żadnym wykładzie, szkoleniu itd. dla kobiet zmagających się z bijącymi ich mężami. Zastanawia mnie co to za problem, aby zaprosić kilkanaście kobiet i powiedzieć im jak mają sobie radzić. Problem rodzi się również w mentalności ludzi, kiedyś, gdy porozkładałem ulotki na temat przemocy domowej w szkole, mój były dyrektor wygonił mnie i powiedział, że w tej szkole takich patologicznych ulotek zostawiać nie będę. GRATULACJE! Przyznaje mu order idioty 2016 by michaliwanski.pl.

Dlaczego kobiety zostają ze swoim oprawcą?

Znam przypadek ofiary, która nie chce odejść od męża, bo nie miałaby gdzie się podziać, czego jeść i jest z nim, ponieważ się przyzwyczaiła. Taka osoba powinna dostać pomoc psychologa, pomoc w oskarżeniu cioty (tak będę nazywał nieudaczników, którzy biją swoje kobiety) i pomoc w wyrzuceniu takiego idioty z domu. Niestety działamy, jak działamy i prędzej taki facet zapierdoli jak psa swoją kobietę, niż ktoś zadzwoni na policje. Swoją drogą dzisiaj miałem sytuację, w której widziałem mężczyznę i kobietę z trójką dzieci. Jak mniemam, byli to rodzice, piani rodzice. Dzieci kąpały się w stawie (z zakazem kąpieli!!!!), a rodzice się tym mało przejmowali. Postanowiłem zadzwonić na policję, co się okazało? Przyjechali po dwóch godzinach, gdy już nikogo tam nie było…

Kto powinien pomagać pokrzywdzonym osobom?

Każdy? Czy to się nie wydaje takie oczywiste? Niestety żyjemy w kraju, w którym prędzej ludzie będą o tym mówić po kątach, jako temat do plotek, niż coś zrobią. Ja mam zamiar wyjść poza ten krąg i zacząć aktywnie działać w temacie maltretowania kobiet. Pierwszym moim krokiem będzie udanie się do władz miejscowych i wypytanie ich o działania w tym temacie. Pewnie w skrócie z ich wypowiedzi będzie, dało się wywnioskować, że nie robią nic, a ja lubię piętnować nieróbstwo. Na koniec mojego krótkiego posta wypowiem się o oprawcach, ciotach, niedowartościowanych dupkach. Jeżeli facet bije kobietę to oczywiste, że ma małego penisa i próbuje się dowartościować. Taki człowiek nie zasługuje na powiedzenie mu „Dzień dobry”, na prawa wyborcze… na życie, tak, jak najbardziej jestem za torturami i karą śmierci. Wnioskuję, że taki człowiek najczęściej pochodzi z patologii społecznej, rodziców, którzy się nim nie interesowali, czyli od ludzi, których nie powinno być na tym świecie.


Chcesz więcej nowości na blogu? Zaobserwuj mnie w social-mediach widocznych na górze strony!


„Wine, she’s spitting out the wine” – Shawn Hook