Skip to content

Moje 17 urodziny i 17 planów na nadchodzący rok.

Stresuje się przed pisaniem postów, w których coś sobie obiecam, bo wiem, że dużo osób będzie mnie z tego rozliczać. Z drugiej strony jest to bardzo motywujące, wiem, że coś obiecałem publicznie i to spełnię. Wczorajszy dzień był dla mnie wyjątkowy, dokładnie 104 lata temu otwarto Halę Stulecia we Wrocławiu… no i były moje urodziny!

Jak widać po tytule wpisu, właśnie obchodziłem moją siedemnastkę, a właściwie to nie obchodziłem, stwierdziłem, że 17 urodziny to żadna specjalna okazja do świętowania. Na następne urodziny planuje huczną imprezę, ale w tych stawiam na rozwój osobisty, so co miesiąc będę przedstawiał trzy plany na nadchodzący rok. Dlaczego nie wszystkie od razu? Będę czuł mniejszą presję w waszych rozliczeniach.

Postanowienie 1

Zdecydowanie priorytetem w tym roku będzie dla mnie rozwinięcie bloga. Lubię to, co robię, odważę się powiedzieć, że nawet dobrze mi to wychodzi. Niedawno pisałem post, w którym planowałem dwa wpisy tygodniowo, zarzuciłem sobie za duże tempo, ale będę starał się zajmować blogiem jak najczęściej. Najlepszą pracę, jaką mogę znaleźć? To taka, w którym będę zarabiał na swoim hobby, od dawien dawna chciałem zostać freelancerem. Nie lubię pracować pod kimś, nie lubię, gdy ktoś mną szefuje. Mam ambicje zarabiania na blogu i coraz intensywniej idę tą ścieżką, która pozwala mi rozwijać moje hobby. Obejrzałem kilka godzin temu film na temat wyznaczania sobie celów, możecie go zobaczyć tutaj. Na moim blogu pojawił się również gościnny wpis Patryka na temat skutecznego realizowania swoich celów.

Odnosząc się do tego filmu, wymienię kilka konkretnych celów, które chciałbym spełnić w najbliższym czasie.

 • Do końca roku 2017 na blogu liczba postów będzie wynosić 100 lub więcej.
 • W ciągu 40 dni dokończę wszystkie otwarte projekty zaczęte przed 20 maja.
 • W ciągu 7 dni post dla ludzi, którzy chcą założyć bloga.
 • W ciągu kilku najbliższych dni kosmetyczne poprawki na blogu.
 • Już jutro kolejny post!
Z tych rzeczy posiadam wszystko, oprócz macbooka. Na niego będzie mnie stać, gdy będę sławnym blogerem.

Postanowienie 2

Drugie moje postanowienie to taka powtórka z rozrywki, od kilku tygodni planuję przenieść się do Wrocławia. Troszkę już nie mogę tutaj wytrzymać, możecie o tym przeczytać w Ograniczenie umysłowe ludzi wychowujących się na wioskach. Dlaczego jest to dla mnie powtórka z rozrywki? To samo zrobiłem dokładnie rok temu. Nie wyszło, ale o tym może opowiem kiedyś w innym poście. Moja przeprowadzka jest coraz bliżej, więc coraz bardziej szczegółowo ją planuje. W wakacje chciałbym udać się do jakiejś pracy, obecnie rozglądam się jeszcze na portalach ogłoszeniowych, ale niedługo będę wysyłał pierwsze aplikacje.

Postanowienie 3

Niestety w ostatnim czasie strasznie zaniedbałem szkołę, skupiałem się na innych rzeczach i wyszło z tego nie za dużo dobrego. Jestem już na końcówce roku szkolnego, więc to świetny czas, aby nadrobić zaległości. Niestety, aby zrealizować to postanowienie będę mniej aktywny w social-mediach. Mam nadzieję, że blog na tym nie ucierpi, ale jeżeli tak się stanie, to nadrobię wszystkie zaległości. Czytelnikom mojego bloga życzę powodzenia na końcówce roku szkolnego, mam nadzieję, że każdy sobie poradzi.

 

Moje urodziny już minęły, miałem dodać ten post wczoraj, ale jakoś nie mogłem się zebrać do ostatniego akapitu. Mam nadzieję, że wam się spodobają moje dzisiejsze wypociny. Za oknem widzę słoneczny dzień, więc nie pozostaje mi nic innego, jak wyjście na spacer z moim ukochanym psem. Jego zdjęcie możecie zobaczyć na moim Instagramie, oczywiście wyznaje zasadę, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Do zobaczenia w kolejnym wpisie.

Uwielbiam robić snapy z Karmelem.
Mój pies to wiecznie uśmiechnięty szczeniak.

Chcesz widzieć więcej takich pozytywnych wpisów? Zaobserwuj mnie w social-mediach widocznych na górze strony.


„We watched the sun go down as we were walking” – Miley Cyrus

 • Trzymam kciuki za Twoje plany i mam dla Ciebie jedną sugestię. Świetnie że lubisz pisać bloga, ale pamiętaj aby nie robić tego za często. Możesz się wypalić. Ja w okresie wakacyjnym robię sobie zwykle przerwę.

  • Dziękuje, jak widać już realizuje zaplanowane cele :). Zgodnie z twoją radą zaplanowałem sobie miesięczną przerwę w lipcu!

 • Pogromca gejow

  Twoim postanowieniem na przyszły rok powinno być samobójstwo